čtvrtek, 22 prosinec 2016 12:07

Zázraky všem!

Milí fanoušci, děkujeme vám za podporu našeho projektu na Hithitu. Díky vám, DK Kamecháček, DK Medlánci a panu Veselému můžeme dětem v nemocnicích rozdat 260 sad karet a 260 omalovánek! První Zázračné karty a omalovánky rozdával Mikuláš na transplantační jednotce a odd. onkologie v Motole (http://www.donor.cz/galerie/pohled/730), další 100+100 jsme předaly minulý týden na oddělení dětské onkologie v Brně a 50+50 dárečků jsme poslaly na odd. dětské psychiatrie v Praze-Krči.
I Vám jsme poslaly přes 100 balíčků, které jste si objednali přes Hithit, a doufáme že všechny dorazily v pořádku a včas!
Teď když jsou karty hotové, objevujeme s Radkou jejich možnosti a děkujeme za zázraky, kterými nás dennodenně překvapují. Je úžasné pozorovat, jak si každý vytáhne vzkaz, který v danou chvíli potřebuje!
Pište nám i Vy zážitky, které Vám Zázračné karty nebo omalovánky nadělují, a další si můžete objednávat na vandilek.cz/eshop, mailem: http://vandilek.cz/kontakt nebo na https://www.kosmas.cz/nakladatelstvi/46565/metoda/
Z celého srdce Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám zázračné Vánoce!
Šárka a Radka

PS: Kartu Miluji přírodu! jsem pro Vás vytáhla jako poděkování! Přesně takto vyrostlo a vykvetlo zázračné semínko, které jsme letos v lednu s Radkou zasadily :-)
Druhou kartu pro Vás vytáhla Radka jako motivaci do nového roku